Location : Home > R > RG3216P-4703-B-T5
RG3216P-4703-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216P-4703-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216P-4703-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 470Kohm 0.1 10ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG3216P-4703-B-T5 RES SMD 470K OHM 0.1 1/4W 1206 911500 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG3216P-4703-B-T5 RES SMD 470K OHM 0.1 1/4W 1206 806300 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG3216P-4703-B-T5 RES SMD 470K OHM 0.1 1/4W 1206 901500 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com