Location : Home > R > RG3216P-3301-B-T5
RG3216P-3301-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216P-3301-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216P-3301-B-T5 RES 3.3K OHM 1/4W .1 1206 6,000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG3216P-3301-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 3.3Kohm 0.1 10ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RG3216P-3301-B-T5 RES SMD 3.3K OHM 0.1 1/4W 1206 1403700 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG3216P-3301-B-T5 RES SMD 3.3K OHM 0.1 1/4W 1206 776700 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com