Location : Home > R > RG3216P-2002-P-T1
RG3216P-2002-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216P-2002-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216P-2002-P-T1 RES SMD 20K OHM 0.02 1/4W 1206 1441300 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RG3216P-2002-P-T1 RES SMD 20K OHM 0.02 1/4W 1206 1441300 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG3216P-2002-P-T1 RES SMD 20K OHM 0.02 1/4W 1206 694400 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG3216P-2002-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 20Kohm 0.02 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com