Location : Home > R > RG3216P-1783-D-T5
RG3216P-1783-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216P-1783-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216P-1783-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 178Kohm 0.5 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG3216P-1783-D-T5 RES SMD 178K OHM 0.5 1/4W 1206 899600 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG3216P-1783-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 178Kohm 0.5 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd