Location : Home > R > RG3216P-1203-D-T5
RG3216P-1203-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216P-1203-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216P-1203-D-T5 RES SMD 120K OHM 0.5 1/4W 1206 803900 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG3216P-1203-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 120Kohm 0.5 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd