Location : Home > R > RG3216N-4871-B-T5
RG3216N-4871-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216N-4871-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216N-4871-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 4.87Kohm 0.1 10ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG3216N-4871-B-T5 RES SMD 4.87K OHM 0.1 1/4W 1206 1234400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG3216N-4871-B-T5 RES SMD 4.87K OHM 0.1 1/4W 1206 586400 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com