Location : Home > R > RG3216N-1102-P-T1
RG3216N-1102-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216N-1102-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216N-1102-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 11Kohm 0.02 10ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG3216N-1102-P-T1 RES SMD 11K OHM 0.02 1/4W 1206 1240600 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RG3216N-1102-P-T1 RES SMD 11K OHM 0.02 1/4W 1206 1240600 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG3216N-1102-P-T1 RES SMD 11K OHM 0.02 1/4W 1206 894700 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com