Location : Home > R > RG2012V-9761-W-T1
RG2012V-9761-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012V-9761-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012V-9761-W-T1 RES SMD 9.76K OHM 0.05 1/8W 1352300 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012V-9761-W-T1 RES SMD 9.76K OHM 0.05 1/8W 695000 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012V-9761-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 9.76Kohm 0.05 5ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com