Location : Home > R > RG2012V-8451-D-T5
RG2012V-8451-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012V-8451-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012V-8451-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 8.45Kohm 0.5 5ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RG2012V-8451-D-T5 RES SMD 8.45K OHM 0.5 1/8W 0805 893000 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012V-8451-D-T5 RES SMD 8.45K OHM 0.5 1/8W 0805 787800 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012V-8451-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 8.45Kohm 0.5 5ppm Learn More 80000 Susumu 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RG2012V-8451-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 8.45Kohm 0.5 5ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com