Location : Home > R > RG2012V-7150-P-T1
RG2012V-7150-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012V-7150-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012V-7150-P-T1 RES SMD 715 OHM 0.02 1/8W 0805 1254500 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012V-7150-P-T1 RES SMD 715 OHM 0.02 1/8W 0805 594500 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012V-7150-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 715ohm 0.02 5ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com