Location : Home > R > RG2012V-5490-D-T5
RG2012V-5490-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012V-5490-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012V-5490-D-T5 RES SMD 549 OHM 0.5 1/8W 0805 798500 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012V-5490-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 549ohm 0.5 5ppm Learn More 80000 Susumu 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RG2012V-5490-D-T5 RES SMD 549 OHM 0.5 1/8W 0805 893700 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com