Location : Home > R > RG2012V-2261-B-T5
RG2012V-2261-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012V-2261-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012V-2261-B-T5 RES SMD 2.26K OHM 0.1 1/8W 0805 1444700 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012V-2261-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 2.26Kohm 0.1 5ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com