Location : Home > R > RG2012V-182-B-T1
RG2012V-182-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012V-182-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012V-182-B-T1 RES 1.8K OHM 1/8W .1 0805 SMD 6752 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012V-182-B-T1 RES SMD 1.8K OHM 0.1 1/8W 0805 1221500 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012V-182-B-T1 RES SMD 1.8K OHM 0.1 1/8W 0805 585200 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1222230000 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories POWER SUPPLY
LS50-12 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 50W
LS50-12 IC 37592 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
LS50-12 TDK-LAMBDA AMERICAS INC 8000 2012+ POWER SUPPLY 12V 4.2A SGL OUTPUT Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com