Location : Home > R > RG2012P-9533-B-T5
RG2012P-9533-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-9533-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-9533-B-T5 SMD 731500 SUSUMU 15+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Corp.
RG2012P-9533-B-T5 RES SMD 953K OHM 0.1 1/8W 0805 707400 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-9533-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 953Kohm 0.1 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com