Location : Home > R > RG2012P-8872-W-T1
RG2012P-8872-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-8872-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-8872-W-T1 RES SMD 88.7K OHM 0.05 1/8W 894600 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8872-W-T1 RES SMD 88.7K OHM 0.05 1/8W 789400 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-8872-W-T1 RES SMD 88.7K OHM 0.05 1/8W 884600 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8872-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 88.7Kohm 0.05 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com