Location : Home > R > RG2012P-84R5-W-T5
RG2012P-84R5-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-84R5-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-84R5-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 84.5ohm 0.05 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RG2012P-84R5-W-T5 RES SMD 84.5 OHM 0.05 1/8W 0805 784900 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-84R5-W-T5 RES SMD 84.5 OHM 0.05 1/8W 0805 679700 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-84R5-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 84.5ohm 0.05 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.