Location : Home > R > RG2012P-8450-W-T5
RG2012P-8450-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-8450-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-8450-W-T5 RES SMD 845 OHM 0.05 1/8W 0805 1255900 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ080-7 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 5V 85W