Location : Home > R > RG2012P-8251-W-T5
RG2012P-8251-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-8251-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-8251-W-T5 RES SMD 8.25K OHM 0.05 1/8W 697000 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-8251-W-T5 RES SMD 8.25K OHM 0.05 1/8W 591800 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8251-W-T5 RES SMD 8.25K OHM 0.05 1/8W 587000 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012P-8251-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 8.25Kohm 0.05 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com