Location : Home > R > RG2012P-8250-D-T5
RG2012P-8250-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-8250-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-8250-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 825ohm 0.5 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-8250-D-T5 RES SMD 825 OHM 0.5 1/8W 0805 988800 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-8250-D-T5 RES SMD 825 OHM 0.5 1/8W 0805 883600 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-8250-D-T5 RES 825 OHM 1/8W .5 0805 6000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012P-8250-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 825ohm 0.5 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.