Location : Home > R > RG2012P-8063-B-T1
RG2012P-8063-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-8063-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-8063-B-T1 RES SMD 806K OHM 0.1 1/8W 0805 903500 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8063-B-T1 RES SMD 806K OHM 0.1 1/8W 0805 798300 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-8063-B-T1 RES SMD 806K OHM 0.1 1/8W 0805 893500 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-8063-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 806Kohm 0.1 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com