Location : Home > R > RG2012P-7871-W-T5
RG2012P-7871-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-7871-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-7871-W-T5 RES SMD 7.87K OHM 0.05 1/8W 697200 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-7871-W-T5 RES SMD 7.87K OHM 0.05 1/8W 592000 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-7871-W-T5 RES SMD 7.87K OHM 0.05 1/8W 587200 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2786047 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 2W