Location : Home > R > RG2012P-7680-W-T5
RG2012P-7680-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-7680-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-7680-W-T5 RES SMD 768 OHM 0.05 1/8W 0805 1256300 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RG2012P-7680-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 768ohm 0.05 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com