Location : Home > R > RG2012P-753-W-T5
RG2012P-753-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-753-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-753-W-T5 RES SMD 75K OHM 0.05 1/8W 0805 1339200 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012P-753-W-T5 RES SMD 75K OHM 0.05 1/8W 0805 679200 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012P-753-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 75Kohm 0.05 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ100-7 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 100W