Location : Home > R > RG2012P-7152-C-T5
RG2012P-7152-C-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-7152-C-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-7152-C-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 71.5Kohm 0.25 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-7152-C-T5 RES SMD 71.5K OHM 0.25 1/8W 1253000 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RG2012P-7152-C-T5 RES SMD 71.5K OHM 0.25 1/8W 1253000 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012P-7152-C-T5 RES SMD 71.5K OHM 0.25 1/8W 777100 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com