Location : Home > R > RG2012P-6982-B-T5
RG2012P-6982-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-6982-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-6982-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 69.8Kohm 0.1 25ppm Learn More 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RG2012P-6982-B-T5 RES SMD 69.8K OHM 0.1 1/8W 0805 591100 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-6982-B-T5 good quality 469020 SUSUMU 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RG2012P-6982-B-T5 RES SMD 69.8K OHM 0.1 1/8W 0805 485900 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-6982-B-T5 RES 69.8K OHM 1/8W .1 0805 10,959 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor