Location : Home > R > RG2012P-61R9-W-T5
RG2012P-61R9-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-61R9-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-61R9-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 61.9ohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RG2012P-61R9-W-T5 RES SMD 61.9 OHM 0.05 1/8W 0805 786100 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-61R9-W-T5 RES SMD 61.9 OHM 0.05 1/8W 0805 680900 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-61R9-W-T5 15+ 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RG2012P-61R9-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 61.9ohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GLM50D Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5.1V 24V -12V 50W