Location : Home > R > RG2012P-59R0-W-T5
RG2012P-59R0-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-59R0-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-59R0-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 59ohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RG2012P-59R0-W-T5 RES SMD 59 OHM 0.05 1/8W 0805 786300 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-59R0-W-T5 RES SMD 59 OHM 0.05 1/8W 0805 681100 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-59R0-W-T5 15+ 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RG2012P-59R0-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 59ohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com