Location : Home > R > RG2012P-5900-W-T5
RG2012P-5900-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-5900-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-5900-W-T5 RES SMD 590 OHM 0.05 1/8W 0805 1257300 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012P-5900-W-T5 RES SMD 590 OHM 0.05 1/8W 0805 597300 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012P-5900-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 590ohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTS505 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 200W