Location : Home > R > RG2012P-56R2-W-T5
RG2012P-56R2-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-56R2-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-56R2-W-T5 RES SMD 56.2 OHM 0.05 1/8W 0805 786500 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-56R2-W-T5 RES SMD 56.2 OHM 0.05 1/8W 0805 681300 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-56R2-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 56.2ohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG2012P-56R2-W-T5 RES SMD 56.2 OHM 0.05 1/8W 0805 676500 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com