Location : Home > R > RG2012P-560-D-T5
RG2012P-560-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-560-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-560-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 56ohm 0.5 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-560-D-T5 RES SMD 56 OHM 0.5 1/8W 0805 1010300 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-560-D-T5 RES SMD 56 OHM 0.5 1/8W 0805 905100 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-560-D-T5 RES 56 OHM 1/8W .5 0805 5200 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor