Location : Home > R > RG2012P-5231-P-T1
RG2012P-5231-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-5231-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-5231-P-T1 RES SMD 5.23K OHM 0.02 1/8W 1442800 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RG2012P-5231-P-T1 RES SMD 5.23K OHM 0.02 1/8W 1442800 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012P-5231-P-T1 RES SMD 5.23K OHM 0.02 1/8W 786800 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012P-5231-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 5.23Kohm 0.02 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com