Location : Home > R > RG2012P-49R9-B-T5
RG2012P-49R9-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-49R9-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-49R9-B-T5 RES SMD 49.9 OHM 0.1 1/8W 0805 504400 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-49R9-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 49.9ohm 0.1 25ppm Learn More 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd