Location : Home > R > RG2012P-4993-B-T5
RG2012P-4993-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-4993-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-4993-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 499K ohm 0.1 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-4993-B-T5 RES SMD 499K OHM 0.1 1/8W 0805 911900 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-4993-B-T5 RES SMD 499K OHM 0.1 1/8W 0805 806700 Susumu 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-4993-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 499K ohm 0.1 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd