Location : Home > R > RG2012P-4871-B-T1
RG2012P-4871-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-4871-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-4871-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 4.87Kohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-4871-B-T1 RES SMD 4.87K OHM 0.1 1/8W 0805 793500 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-4871-B-T1 RES SMD 4.87K OHM 0.1 1/8W 0805 688300 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-4871-B-T1 RES SMD 4.87K OHM 0.1 1/8W 0805 783500 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.