Location : Home > R > RG2012P-4642-W-T1
RG2012P-4642-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-4642-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-4642-W-T1 RES SMD 46.4K OHM 0.05 1/8W 897200 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-4642-W-T1 RES SMD 46.4K OHM 0.05 1/8W 792000 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-4642-W-T1 RES SMD 46.4K OHM 0.05 1/8W 887200 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2868680 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 96W