Location : Home > R > RG2012P-4022-W-T1
RG2012P-4022-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-4022-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-4022-W-T1 RES SMD 40.2K OHM 0.05 1/8W 897800 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-4022-W-T1 RES SMD 40.2K OHM 0.05 1/8W 792600 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-4022-W-T1 RES SMD 40.2K OHM 0.05 1/8W 887800 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-4022-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 40.2Kohm 0.05 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com