Location : Home > R > RG2012P-362-W-T1
RG2012P-362-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-362-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-362-W-T1 RES 3.6K OHM 1/8W .05 0805 SMD 8,672 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012P-362-W-T1 RES SMD 3.6K OHM 0.05 1/8W 0805 1322600 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012P-362-W-T1 RES SMD 3.6K OHM 0.05 1/8W 0805 686300 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VGS-75-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 75W