Location : Home > R > RG2012P-3090-W-T5
RG2012P-3090-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-3090-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-3090-W-T5 RES SMD 309 OHM 0.05 1/8W 0805 780000 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-3090-W-T5 RES SMD 309 OHM 0.05 1/8W 0805 674800 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-3090-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 309ohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG2012P-3090-W-T5 RES SMD 309 OHM 0.05 1/8W 0805 670000 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012P-3090-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 309ohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PR50 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 13.8V 690W