Location : Home > R > RG2012P-3012-B-T5
RG2012P-3012-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-3012-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-3012-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 30.1K ohm 0.1 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768163330G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16SOIC