Location : Home > R > RG2012P-2871-P-T1
RG2012P-2871-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-2871-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-2871-P-T1 RES SMD 2.87K OHM 0.02 1/8W 694100 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-2871-P-T1 RES SMD 2.87K OHM 0.02 1/8W 789300 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-2871-P-T1 RES SMD 2.87K OHM 0.02 1/8W 799300 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-2871-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 2.87Kohm 0.02 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2938183 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories DIN RAIL PS MOUNTING ADAPTER
2938183 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
2938183 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
2938183 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2938183 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
DS650-9 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 650W