Location : Home > R > RG2012P-2672-W-T5
RG2012P-2672-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-2672-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-2672-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 26.7Kohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG2012P-2672-W-T5 RES SMD 26.7K OHM 0.05 1/8W 1242600 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited