Location : Home > R > RG2012P-2431-W-T1
RG2012P-2431-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-2431-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-2431-W-T1 RES SMD 2.43K OHM 0.05 1/8W 908900 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-2431-W-T1 RES SMD 2.43K OHM 0.05 1/8W 803700 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-2431-W-T1 RES SMD 2.43K OHM 0.05 1/8W 898900 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012P-2431-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 2.43Kohm 0.05 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com