Location : Home > R > RG2012P-201-W-T1
RG2012P-201-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-201-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-201-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 200ohm 0.05 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-201-W-T1 RES SMD 200 OHM 0.05 1/8W 0805 689300 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012P-201-W-T1 RES 200 OHM 1/8W .05 0805 SMD 8,865 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012P-201-W-T1 RES SMD 200 OHM 0.05 1/8W 0805 1325600 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com