Location : Home > R > RG2012P-162-W-T1
RG2012P-162-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-162-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-162-W-T1 RES SMD 1.6K OHM 0.05 1/8W 0805 687100 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012P-162-W-T1 RES 1.6K OHM 1/8W .05 0805 SMD 7,870 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012P-162-W-T1 RES SMD 1.6K OHM 0.05 1/8W 0805 1323400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VS30C5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 30W