Location : Home > R > RG2012P-1581-B-T5
RG2012P-1581-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-1581-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-1581-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 1.58Kohm 0.1 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-1581-B-T5 SMD 731500 SUSUMU 15+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Corp.
RG2012P-1581-B-T5 RES SMD 1.58K OHM 0.1 1/8W 0805 493300 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.