Location : Home > R > RG2012P-1402-W-T5
RG2012P-1402-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-1402-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-1402-W-T5 RES 14.0K OHM 1/8W .05 0805 25000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012P-1402-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 14Kohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RG2012P-1402-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 14Kohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RG2012P-1402-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 14Kohm 0.05 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com