Location : Home > R > RG2012P-104-B-T5
RG2012P-104-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012P-104-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012P-104-B-T5 n/a 1000 SUSUMU 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
RG2012P-104-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 100K ohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012P-104-B-T5 RES SMD 100K OHM 0.1 1/8W 0805 685500 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012P-104-B-T5 RES SMD 100K OHM 0.1 1/8W 0805 580300 Susumu 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012P-104-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 100K ohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd