Location : Home > R > RG2012N-93R1-B-T5
RG2012N-93R1-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-93R1-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-93R1-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 93.1ohm 0.1 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-93R1-B-T5 RES SMD 93.1 OHM 0.1 1/8W 0805 1443300 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012N-93R1-B-T5 RES SMD 93.1 OHM 0.1 1/8W 0805 783300 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012N-93R1-B-T5 RES 93.1 OHM 1/8W .1 0805 5,563 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor