Location : Home > R > RG2012N-7870-P-T1
RG2012N-7870-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-7870-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-7870-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 787ohm 0.02 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-7870-P-T1 RES SMD 787 OHM 0.02 1/8W 0805 597200 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-7870-P-T1 RES SMD 787 OHM 0.02 1/8W 0805 492000 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012N-7870-P-T1 RES SMD 787 OHM 0.02 1/8W 0805 587200 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LS-DIN3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories DIN RAIL MOUNTING BRACKET LS
LS-DIN3 TDK-LAMBDA 6170 NEWD/C N/A MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
LS50-48 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 50W