Location : Home > R > RG2012N-73R2-D-T5
RG2012N-73R2-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-73R2-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-73R2-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 73.2ohm 0.5 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-73R2-D-T5 RES SMD 73.2 OHM 0.5 1/8W 0805 599900 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012N-73R2-D-T5 RES 73.2 OHM 1/8W .5 0805 7,104 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012N-73R2-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 73.2ohm 0.5 10ppm Learn More 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RG2012N-73R2-D-T5 RES SMD 73.2 OHM 0.5 1/8W 0805 1216900 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited